Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Blog chmura tagów

5 najlepszych odmian marihuany typu outdoor

0
5 najlepszych odmian marihuany typu outdoor

Zastanawiasz się jakie jest 5 najlepszych odmian marihuany outdoor? Koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem. Wskażemy Ci, która odmiana nasion marihuany będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Top 5 odmian na outdoor – jakie wybrać?

Samodzielna uprawa cannabis to czynność, która może przynieść ogromną satysfakcję. Warto jednak od razu dodać, że uprawianie i kiełkowanie tych roślin jest w Polsce całkowicie nielegalne, a opisane niżej ciekawostki są wyłącznie informacyjne. Wiele odmian tej rośliny doskonale poradzi sobie na zewnątrz; rozwijają się one bowiem w naturalnym świetle. Nasze zestawienie proponuje rośliny do uprawy outdoor, które będzie można zbierać już kilka miesięcy po zasadzeniu w kraju, gdzie jest to legalne, np. w Czechach.

Ranking najlepszych odmian outdoor

Nasiona marihuany, które szczególnie polecane są do uprawiania na zewnątrz, to między innymi Royal Queen Seeds Ice. Odmiana ta woli cieplejsze klimaty – po zapewnieniu jej odpowiednich warunków, będzie gotowa już po ośmiu tygodniach kwitnienia. Można ją również zostawić nieco dłużej, by zwiększyć w niej zawartość żywicy. Oczywiście pod warunkiem, że robisz to w kraju, gdzie jest to legalne, np. w USA.

Na uwagę zasługuje również LSD Auto. Czas kwitnienia tych roślin wynosi od pięciu do siedmiu tygodni. To szczególnie starannie i dobrze wyselekcjonowana odmiana, która przy okazji jest dość łatwa w uprawie. Roślina daje stosunkowo silny plon i charakteryzuje się dużą mocą. Tak jak w poprzednich przypadkach można ten plon uzyskiwać wyłącznie w krajach, w których jest to legalne.

Osoby zainteresowane nasionami marihuany, powinni zwrócić uwagę również na Dutch Passion Auto Lemon Kix. To bardzo owocowa i słodka odmiana, która kwitnie do dwunastu miesięcy po posadzeniu. Roślina ta nie wymaga wcale specjalistycznej pielęgnacji. Wymaga natomiast odpowiednich uwarunkowań prawnych, bo można ją uprawiać wyłącznie tam, gdzie jest to legalne.

Innymi polecanymi nasionami z naszego asortymentu są także nasiona Northern Light. Zawierają one geny jedenastu różnych nasion, przy czym ich dokładniejszy skład pozostaje jednak tajemnicą. Czas kwitnienia tej rośliny wynosi od ośmiu do dziewięciu tygodni. Podobnie jak wcześniej – uprawa jest możliwa jedynie w krajach, w których pozwala na to prawo.

Wartym uwagi produktem są również nasiona Sweet ZZ. Posiadają one owocowy aromat oraz soczysty smak, dzięki czemu jest naprawdę rozchwytywana. Nasiona potrzebują od siedmiu do dziewięciu tygodni na kwitnienie, przy czym mogą one zapewnić bardzo zadowalające ilościowo plony! Rzecz jasna uprawa jest możliwa wyłącznie w kraju, w którym jest to zgodne z prawem.

Dostępne w naszym sklepie nasiona marihuany opatrzone są szczegółowym opisem oraz zasadami pielęgnacji. Warto podkreślić, że nasiona outdoor nie wymagają zazwyczaj specjalistycznych warunków. Należy jednak pamiętać, że nasiona dostępne w sklepie MegaNasiona są wyłącznie artykułami kolekcjonerskimi i nie można ich uprawiać ani kiełkować w Polsce.


Średnia ocen: 4.4 / 5.0

Na podstawie: 28 opinii

Komentarze do wpisu (0)

  • Kontakt
  • Katowice:
   ul. Roździeńskiego 188B, 40-208
   tel: 574-506-728

   Gdańsk:
   ul. Mariana Pelczara 14/1, 80-175
   tel: 571-385-425

   Warszawa:
   ul. Żyzna 11, 02-738
   tel: 571-384-921

  • Tel.:574-506-728
  • info@meganasiona.pl
więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl