Wersje językowe
 
Opcje przeglądania

Reggae Seeds / Producenci

Gdyby zrobić ankietę z pytaniem, z jakim gatunkiem muzyki kojarzą się konopie, z pewnością duża część, jeśli nie większość, odpowiedzi brzmiałaby: reggae. Właśnie tym rodzajem brzmienia inspirowali się twórcy marki, której nasiona oferujemy w poniższej kategorii. To hiszpańska firma powstała w 2006 r., choć jej twórcy zajmują się odkrywaniem nowych odmian od znacznie dłuższego czasu. W ramach projektu ReggaeSeeds połączyli swoje siły i trzeba stwierdzić, że wyszło to na dobre dla jakości oferowanych przez nich ziaren.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.7 /5.0

Na podstawie: 57 opinii

Wyróżnikiem nasion sygnowanych logo hiszpańskiej marki jest wysoka zawartość CBD, podczas gdy THC może być mniej lub więcej w zależności od gatunku. W związku z tym niektóre odmiany Reggae Seeds nadają się nie tylko do kolekcjonowania rekreacyjnego, ale również sprawdzają się w zastosowaniu medycznym. Duża obecność cennego dla zdrowia kannabidiolu sprawia, że ziarna z CBD z powodzeniem włącza się do wielu terapii, np. przeciwnowotworowych, przeciwpadaczkowych czy przeciwzapalnych. Można ich użyć też do wytłoczenia oleju i wykorzystania go jako naturalny, zdrowy kosmetyk czy dodatek do posiłków, np. do sałatki.

Zielone rytmy reggae

Kolejną cechą charakterystyczną nasion ReggaeSeeds są niewielkie rozmiary. W związku z tym w większości nadają się one do kolekcjonowania wewnątrz pomieszczeń, a nie na dworze. Krótki czas oczekiwania na rezultaty jest zaś zaletą dla hobbystów, którzy nie lubią albo nie mogą długo czekać na zakończenie całego procesu. Holenderska marka dostarcza ziarna dla prawdziwych koneserów, świadomych wartości, jakie drzemią w CBD. Obecność THC decyduje natomiast, że można ich użyć również w celach rekreacyjnych, np. podczas spotkania z innymi hobbystami.

Niewielkie rozmiary nasion ReggaeSeeds ułatwiają pielęgnację i są mało wymagające pod względem wygospodarowania przestrzeni, ale też trzeba pamiętać, że zapewniają mocno ograniczone rezultaty kolekcjonerskie. Rekompensatą są natomiast niezrównane właściwości smakowo-aromatyczne, którymi wyróżniają się oferowane w tej kategorii nasiona konopi.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
  • Kontakt
  • Katowice:
   ul. Roździeńskiego 188B, 40-208
   tel: 574-506-728

   Gdańsk:
   ul. Mariana Pelczara 14/1, 80-175
   tel: 571-385-425

   Warszawa:
   ul. Żyzna 11, 02-738
   tel: 571-384-921

  • Tel.:574-506-728
  • info@meganasiona.pl
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl