Wersje językowe

Mephisto Genetics / Producenci

Zgromadzone w tej kategorii nasiona konopi są dostarczane przez Mephisto Genetics – markę, która powstała w 2012 r. z inicjatywy dwóch pasjonatów kolekcjonowania ziaren marihuany. Oferta firmy składa się przede wszystkim z odmian automatycznie kwitnących, przy czym wiele z nich ma charakter gatunków rzemieślniczych, czyli wytwarzanych w sposób naturalny, tradycyjny. Do ich uzyskania używane są wyłącznie mechaniczne metody i techniki oraz organiczne środki. Zrównoważona produkcja pozytywnie odbija się na właściwościach nasion, które mają znakomitą stabilność, świetny smak i aromat.

 

Genotypy poszczególnych odmian dostarczanych przez MephistoGenetics są efektem wieloletnich, żmudnych poszukiwań oryginalnych szczepów. Założyciele marki odwiedzili dziesiątki tropikalnych krajów, aby zbierać doświadczenia, poznawać nowe gatunki, zdobywać inspiracje i odnaleźć odmiany, które spełniałyby najbardziej wygórowane wymagania. Na podstawie sukcesu firmy i bardzo pozytywnych ocen wystawianych jej nasionom przez kolekcjonerów i fachowców można stwierdzić, że udało się zrealizować to zadanie.

Automatycznie kwitnące, rzemieślnicze nasiona od Mephisto Genetics

Działalność marki wyróżnia się transparentnością, ponieważ jej pracownicy dzielą się swoimi doświadczeniami z odbiorcami i m.in. w mediach społecznościowych pokazują, w jaki sposób pracują nad poszczególnymi odmianami. Dzięki temu każdy kolekcjoner może mieć pewność, że ziarna od Mephisto Genetics powstały w sposób zgodny z najlepszymi praktykami i z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Można się przekonać o tym osobiście, sięgając po jeden lub więcej gatunków sprzedawanych w tej kategorii naszego sklepu internetowego.

Nasiona MephistoGenetics można polecić każdemu kolekcjonerowi – zarówno najbardziej wymagającym profesjonalistom, jak i początkującym. Łączą one w sobie łatwość pielęgnacji z atrakcyjnością i intensywnością efektów gwarantowanych po zastosowaniu. Wybierając odmianę dla siebie, zwracaj uwagę na genotyp (sativa pobudza, indica działa kojąco), zawartość THC (mocne ziarna mają go więcej) oraz parametry związane z przechowywaniem, jak wymiary czy czas oczekiwania na rezultaty.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
  • Kontakt
  • Katowice:
   ul. Roździeńskiego 188B, 40-208
   tel: 574-506-728

   Gdańsk:
   ul. Mariana Pelczara 14/1, 80-175
   tel: 571-385-425

   Warszawa:
   ul. Żyzna 11, 02-738
   tel: 571-384-921

  • Tel.:574-506-728
  • info@meganasiona.pl
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl