Wersje językowe

Royal Dutch Genetics / Producenci

Gdyby zrobić ranking obejmujący najbardziej renomowane i najpopularniejsze na świecie seed banki, z pewnością znalazłaby się wśród nich marka Royal Dutch Genetics. Nasiona dostarczane przez holenderskiego pioniera w wytwarzaniu oryginalnych odmian konopi wyróżniają się doskonałą jakością, świetną stabilnością i wysoko ocenianymi właściwościami smakowo-aromatycznymi. To jedyne w swoim rodzaju ziarna, których wyjątkowość wynika z wiedzy i doświadczenia zespołu tworzącego firmę, na czele której stoi jeden z najdłużej działających na rynku growerów.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Głównym element asortymentu RoyalDutchGenetics stanowią nasiona feminizowane, czyli obejmujące wyłącznie osobniki żeńskie. Brak męskich ziaren sprawia, że z każdego z nich można uzyskać oczekiwane rezultaty kolekcjonerskie, oczywiście pod warunkiem właściwej pielęgnacji. To świetna wiadomość dla początkujących hobbystów, którzy dopiero się uczą i w jak najłatwiejszy sposób chcą osiągnąć zadowalające efekty, zdobywając przy okazji doświadczenie. Jeżeli należysz do tej grupy, polecamy także automatycznie kwitnące nasiona Royal Dutch Genetics, ponieważ można je przechowywać bez zaopatrywania pomieszczenia w specjalny układ nasłoneczniania.

Najlepsze nasiona od Royal Dutch Genetics

W tej kategorii oferujemy głównie odmiany indoor, które są przeznaczone do kolekcjonowania w obiektach zamokniętych. W asortymencie przeważają szczepy będące hybrydami, czyli łączące w sobie cechy gatunków indica i sativa. Można to uznać za optymalny kompromis pod względem zarówno właściwości aromatycznych oraz smakowych, jak i pielęgnacji, która nie jest tak trudna jak w przypadku czystych odmian sativa. To kolejny ukłon w stronę początkujących i mało doświadczonych hobbystów.

Różnorodne wymiary i szeroki zakres cenowy proponowanych nasion Royal Dutch Genetics umożliwiają dobranie odpowiedniego szczepu niezależnie od indywidualnych możliwości finansowych czy infrastrukturalnych. Jeżeli więc poszukujesz wysokiej jakości ziaren feminizowanych lub automatycznie kwitnących, przejrzyj tę kategorię i wybierz odpowiedni dla siebie gatunek!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
  • Kontakt
  • Katowice:
   ul. Roździeńskiego 188B, 40-208
   tel: 574-506-728

   Gdańsk:
   ul. Mariana Pelczara 14/1, 80-175
   tel: 571-385-425

   Warszawa:
   ul. Żyzna 11, 02-738
   tel: 571-384-921

  • Tel.:574-506-728
  • info@meganasiona.pl
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl