Wersje językowe

Vulkania Seeds / Producenci

W tej kategorii znajdziesz nasiona marihuany Vulkania Seeds – dobrze znanej marki obecnej na rynku od 2007 r., jednak doświadczenie jej założycieli jest bogatsze. Twórcy firmy zajmują się poszukiwaniem i krzyżowaniem nowych odmian, a następnie udostępnianiem ich do sprzedaży od 1998 r. W odróżnieniu od większości seed banków nasiona przedsiębiorstwa zlokalizowanego na hiszpańskich Wyspach Kanaryjskich powstają zgodnie z założeniami rolnictwa ekologicznego. Oznacza to, że do ich wytwarzania używane są wyłącznie naturalne środki, technologie i metody, a wykluczone jest wykorzystanie pestycydów i chemikaliów.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Ekologiczna produkcja przekłada się zarówno na przyjazność środowisku, jak i nieskazitelny smak oraz aromat ziaren sygnowanych marką VulkaniaSeeds. Doceniają je nawet najbardziej doświadczeni hobbyści, którzy są w stanie wychwycić niepowtarzalne, w pełni oryginalne nuty smakowe i zapachowe wysokiej jakości nasion marihuany. To zasługa również specyficznego klimatu panującego na Wyspach Kanaryjskich, dzięki któremu można uzyskać jedyne w swoim rodzaju cechy produktów. O ich klasie świadczy także fakt przyznania wielu nagród w trakcie branżowych targów, konkursów i festiwali.

Organiczne, w pełni naturalne nasiona marihuany od Vulkania Seeds

Ponieważ umieszczony w tej kategorii asortyment Vulkania Seeds składa się z odmian feminizowanych, można oszczędzić czas i pieniądze na pozbywaniu się osobników męskich. Oczekiwane rezultaty kolekcjonerskie są bowiem możliwe do uzyskania wyłącznie w przypadku ziaren żeńskich – męskie są bezużyteczne z punktu widzenia hobbysty.

Wszystkie zgromadzone w naszej ofercie nasiona VulkaniaSeeds dokładnie sprawdzamy i weryfikujemy zgodność ich parametrów z rzeczywistością. Dopiero w momencie, gdy uzyskujemy pewność ich rzetelności i zaakceptujemy otrzymane partie, wprowadzamy je do sprzedaży. Jeżeli więc chcesz kupić wysokiej jakości nasiona w feminizowanej wersji, przejrzyj tę kategorię, wybierz odmianę dla siebie!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
  • Kontakt
  • Katowice:
   ul. Roździeńskiego 188B, 40-208
   tel: 574-506-728

   Gdańsk:
   ul. Mariana Pelczara 14/1, 80-175
   tel: 571-385-425

   Warszawa:
   ul. Żyzna 11, 02-738
   tel: 571-384-921

  • Tel.:574-506-728
  • info@meganasiona.pl
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl