Wersje językowe
 
Opcje przeglądania
Outdoor
Indoor
Indica / Sativa
Indica
Pełny Sezon

Soma Seeds / Producenci

Marka działa w branży nieprzerwanie od 1995 r., jednak jej założyciel zajmuje się otrzymywaniem i poszukiwaniem nowych gatunków marihuany od lat 60. XX w. W tym celu odwiedził wiele zakątków globu, odnajdując nowe odmiany i tworząc z nich własne, w pełni oryginalne szczepy. Obecnie jego firma Soma Seed jest otoczona wręcz swego rodzaju kultem, a jakość oferowanych przez nią nasion uznaje się za niezrównaną. Jesteśmy dumni, że możemy się dzielić wyjątkowymi ziarnami tej marki.

SOMA SEEDS - Kushadelic SOMA SEEDS - Kushadelic
Producent: Soma Seeds
Cena:

211,00 zł

szt.
zobacz więcej
SOMA SEEDS - Lavender SOMA SEEDS - Lavender
Producent: Soma Seeds
Cena:

227,00 zł

szt.
zobacz więcej
SOMA SEEDS - Sogouda SOMA SEEDS - Sogouda
Producent: Soma Seeds
Cena:

189,00 zł

szt.
zobacz więcej
SOMA SEEDS - Somalicious SOMA SEEDS - Somalicious
Producent: Soma Seeds
Cena:

211,00 zł

szt.
zobacz więcej
gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- szara

Średnia ocena: 4.0 /5.0

Na podstawie: 30 opinii

Oferowane w tej kategorii nasiona są otrzymywane wyłącznie przy zastosowaniu przyjaznych środowisku metod i technik organicznych. Nie ma mowy o jakichkolwiek nawozach czy konserwantach. Znajduje to odzwierciedlanie w wyrazistym, czystym smaku oraz doskonałych właściwościach fizycznych i aromatycznych. Wyjątkowo dorodne rezultaty kolekcjonerskie, jakie można uzyskać dzięki nasionom Soma Seed, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. Marka dostarcza feminizowane hybrydy z podziałem na te, w przypadku których przeważa genetyka indica lub indica – dostępne są też szczepy łączące cechy obu tych podtypów w stosunku pół na pół.

Nasiona od kultowej marki Soma Seed

O najwyższej jakości dostępnych w tej kategorii nasion marihuany Soma Seed świadczy fakt, że wielokrotnie przyznawano im rozmaite nagrody i wyróżnienia, w tym na najbardziej prestiżowych konkursach dla growerów, jak np. High Times Cannabis Cup. Choć nie są to najtańsze ziarna, gdy weźmie się pod uwagę ich niepowtarzalne właściwości, zdecydowanie warto je zamówić i wydać nieco więcej, aby mieć gwarancję niezrównanej jakości.

Starannie wyselekcjonowaliśmy najlepsze odmiany znajdujące się w katalogu banku Soma Seed i udostępniamy je w tej kategorii. Przy wyborze jednej z nich kieruj się genetyką, ale zwróć też uwagę na przewidywane rezultaty i czas oczekiwania na ich uzyskanie. Z kolei o mocy efektów po zastosowaniu najlepiej świadczy zawartość THC – im wyższy jego poziom, tym silniejsze właściwości. Przejrzyj dostępne odmiany i zamów jedną lub wiele z nich, jeśli zależy Ci przede wszystkim na jakości nasion!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
  • Kontakt
  • Katowice:
   ul. Roździeńskiego 188B, 40-208
   tel: 574-506-728

   Gdańsk:
   ul. Mariana Pelczara 14/1, 80-175
   tel: 571-385-425

   Warszawa:
   ul. Żyzna 11, 02-738
   tel: 571-384-921

  • Tel.:574-506-728
  • info@meganasiona.pl
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl