Wersje językowe
 
Opcje przeglądania
Outdoor
Indoor
Indica / Sativa
Indica
Pełny Sezon
Autoflowering

Strain Hunters / Producenci

Marka powstała z inicjatywy firmy Green House Seeds, która należy do rynkowych potentatów i jest jednym z największych podmiotów w branży nasion marihuany. Strain Hunters stworzyło trzech pasjonatów o imieninach Arjan, Franco i Simon – to właśnie oni odpowiadają za poszukiwanie nowych smaków, aromatów i nieznanych wcześniej odmian. Efekty ich pracy można znaleźć w tej kategorii i trzeba przyznać, że są one zdecydowanie godne uwagi z punktu widzenia każdego kolekcjonera niezależnie od doświadczenia i indywidualnego gustu.

Powstała w 2013 r. marka gwarantuje selekcję najwyższej jakości ziaren, które są rezultatem wielomiesięcznych eskapad jej założycieli. W celu odnalezienia nowych odmian odwiedzili oni dziesiątki krajów i przemierzyli setki tysięcy kilometrów. Duża część szczepów jest inspirowana genetyką ziaren pochodzących ze Stanów Zjednoczonych i Afryki, dlatego często wyróżniają się egzotycznym smakiem i aromatem. Wiele zdjęć i wspomnień z podróży założycieli StrainHunters można znaleźć na stronie internetowej marki oraz w ich mediach społecznościowych. Materiały dokumentujące ich pracę stanowią najlepsze potwierdzenie najwyższych kompetencji.

W poszukiwaniu oryginalnych odmian

Wśród nasion zgromadzonych w tej kategorii znajdują się odmiany feminizowane, czyli takie, wśród których nie występują osobniki męskie. To bardzo praktyczne rozwiązanie, bo sprawia, że z każdego ziarna da się osiągnąć rezultaty – nasiona o męskim genotypie uniemożliwiają bowiem ich uzyskanie. StrainHunters proponuje głównie hybrydy najpopularniejszych odmian typu zarówno indica, jak i sativa. W zależności od gatunku cechy jednego z tych dwóch genotypów przeważają lub się równoważą w stosunku 50/50. Gatunki, w których występuje więcej właściwości indica, działają kojąco i relaksująco, podczas gdy sativa ma właściwości energetyzujące.

Poza genetyką przy wyborze nasion Strain Hunters kieruj się także zawartością THC. Pamiętaj, że odmiany, w przypadku których stężenie tego składnika jest wysokie, mają większą moc niż gatunki z jego mniejszym udziałem. Bez względu na wybrane ziarna możesz mieć pewność, że gwarantują bardzo dobre, w pełni zadowalające rezultaty kolekcjonerskie.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
  • Kontakt
  • Katowice:
   ul. Roździeńskiego 188B, 40-208
   tel: 574-506-728

   Gdańsk:
   ul. Mariana Pelczara 14/1, 80-175
   tel: 571-385-425

   Warszawa:
   ul. Żyzna 11, 02-738
   tel: 571-384-921

  • Tel.:574-506-728
  • info@meganasiona.pl
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl