Wersje językowe

Green Devil Genetics / Producenci

Specjaliści i zarazem pasjonaci z Green Devil Genetics doskonale znają oczekiwania i potrzeby kolekcjonerów, pod kątem których tworzą kolejne, coraz lepsze pod względem genetycznym odmiany. Wyróżniają się one doskonałą stabilnością, co z kolei pozwala oczekiwać obfitych rezultatów kolekcjonerskich. Marka stawia przede wszystkim na jakość swoich kompozycji, które są pieczołowicie dopracowywane i przygotowywane przez długie lata. Warto się z nimi zaznajomić i wybrać dla siebie jeden lub kilka gatunków, aby przekonać się, że nasiona hiszpańskiego banku zasługują na uznanie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

O wysokiej jakości ziaren od GreenDevilGenetics świadczy zaufanie ze strony zarówno kolekcjonerów, jak i ekspertów z branży konopnej, którego najlepiej dowodzi fakt przyznania marce licznych nagród na konkursach i festiwalach tematycznych, w tym na prestiżowym High Times Cannabis Life Cup. Bujne sativy, dające szybkie rezultaty gatunki z rodziny indica i oryginalne mieszanki zadowolą nawet najwybredniejszych kolekcjonerów.

Diabelsko kuszące nasiona konopi od Green Devil Genetics

Przedsiębiorstwo z siedzibą na Półwyspie Iberyjskim dokłada wszelkich starań, aby uzyskać jak najczystsze właściwości smakowe i aromatyczne swoich szczepów, dlatego do ich wytwarzania wykorzystuje wyłącznie organiczne techniki, metody i środki. Przyjazna środowisku i użytkownikom produkcja sprawia, że odmiany od Green Devil Genetics zachwycają swoimi właściwościami – świetnie smakują, pięknie pachną i są wytrzymałe.

Część z dostępnych w tej kategorii gatunków zawiera wysokie stężenie THC, co decyduje o ich intensywnym działaniu – polecamy je osobom, które oczekują silnych efektów i doświadczonym hobbystom. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem jednego z gatunków od GreenDevilGenetics, zastanów się też, gdzie będziesz je przechowywać – do przestrzeni wewnętrznych lepiej nadają się niewielkie rozmiarowo odmiany, podczas gdy miejsce dla dużych łatwiej wygospodarować na zewnątrz. Z kolei podtyp ziarna wpływa na doznania euforyczne (sativa) lub uspokajające (indica).

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
  • Kontakt
  • Katowice:
   ul. Roździeńskiego 188B, 40-208
   tel: 574-506-728

   Gdańsk:
   ul. Mariana Pelczara 14/1, 80-175
   tel: 571-385-425

   Warszawa:
   ul. Żyzna 11, 02-738
   tel: 571-384-921

  • Tel.:574-506-728
  • info@meganasiona.pl
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl