Wersje językowe
Opcje przeglądania
Outdoor
Indoor
Indica / Sativa
Sativa
Indica
Pełny Sezon
Autoflowering

Nasiona marihuany Green House Seeds

Green House Seeds

Green House Seed Company to najbardziej udany biznes konopi indyjskich na świecie. Nasze nasiona nie są modyfikowane genetycznie ani traktowane fungicydalnie. Laureat wielu międzynarodowych nagród (40 razy w historii Cannabis Cups, 17 Highlife Cups i wiele innych prywatnych nagród w wielu krajach), jest liderem w dziedzinie genetyki konopi indyjskich. Arjan, właściciel i założyciel, został uznany za Króla konopi za jego niesamowity rekord nagród z konopi indyjskich wygranych przez całą jego karierę. Zawsze był zaangażowany w tworzenie najlepszej genetyki na świecie i zapewniał plantatorom wybór najlepszej genetyki, opartej na ich lokalizacji, logistyce i osobistej wiedzy. Arjan zaczął gromadzić genetykę i landracy z całego świata 25 lat temu, a polowanie wciąż trwa! (www.strainhunters.com). Genetyka Green House Seed Company to wynik lat intensywnej hodowli. Wszystkie szczepy mają wyjątkowe właściwości lecznicze, jak również rekreacyjne, a także szczególne profile terpenowe gwarantujące wyjątkowe aromaty i smaki.

Przegląd najpopularniejszych odmian Green House

Pierwsze i najważniejsze rozróżnienie, jakie należy wprowadzić, to wybór między uprawą na zewnątrz lub wewnątrz. Po podjęciu decyzji ważne jest, aby uzyskać odpowiedni rodzaj nasion do tego celu. Większość roślin konopi można uprawiać w pomieszczeniach lub na zewnątrz, ale szczególne cechy każdego szczepu zawsze gwarantują najlepsze wyniki na jeden z dwóch sposobów. Osobisty lub komercyjny charakter operacji zawsze będzie wpływał na wybór genetyki. Sativas są zwykle uważane za wyższą jakość, podczas gdy szczepy indica są szybsze i bardziej komercyjne. Pomiędzy ponad 20 odmianami sprzedawanymi obecnie przez Green House Seed Company są prawdziwi mistrzowie wnętrz i prawdziwi mistrzowie outdooru.

Himalaya Gold 

Himalaya Gold jest najbardziej zalecaną rośliną zewnętrzną, ze względu na jej genetyczną odporność na zimne noce, wysokość, szkodniki i choroby. Pochodzenie rośliny pochodzi z regionu Himalajów i okazało się niezwykle wszechstronną i zdolną do adaptacji rośliną. Hodowcy z górskich regionów Włoch i Hiszpanii kochają Himalaya Gold ze względu na wysokie plony i słodkie silne właściwości indica.

Arjan's Haze

Kolejnym prawdziwym mistrzem na świeżym powietrzu jest Arjan's Haze # 1, ze świetną produkcją i wyjątkowym Sativa High. Arjan's Haze # 1 świetnie się sprawdza w pomieszczeniach, ale na zewnątrz rośliny mogą rosnąć, aby osiągnąć szczyt rozwoju i maksymalną produktywność. Co więcej, światło słoneczne aktywuje produkcję szerszego zakresu kannabinoidów w pąkach, gwarantując efekt prawdziwie psychedeliczny. Poza tym kończy się kwitnienie w 11 tygodni, umożliwiając uprawę w większości krajów Europy Południowej.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 0.5

Średnia ocena: 4.7 /5.0

Na podstawie: 17 opinii

Nasiona marihuany Indoor

Po stronie wewnętrznej najlepsze rośliny w Green House Seed Company to: Great White Shark, White Rhino, El Nino i White Widow. Wszystkie te szczepy należą do "białej" rodziny i mają wspólne pochodzenie genetyczne: są krótsze, bardziej krzaczaste, o wielkiej pączku i niesamowitej produkcji żywic, bukiet i smak różnią się znacznie, podobnie jak efekt. jest bardzo odpowiedni dla systemów Sea of Green, gdzie rośliny są trzymane bardzo blisko siebie i kwitną we wczesnej fazie, ma słodki smak i wspaniały efekt narkotyczny, dzięki czemu jest popularny wśród pacjentów z SM i pacjentów z przewlekłym bólem. White Shark i The Doctor są bardzo popularni wśród miłośników indiki na całym świecie, ich plony są niesamowite, a pąki twarde jak skała Hawaiian Snow, Strawberry Haze i Neville's Haze są dobrymi roślinami w plenerze lub w pomieszczeniach, ale są hodowane głównie w pomieszczeniach z powodu ich dłuższy czas kwitnienia Czasami te odmiany otrzymują od razu 12 godzin światła, aby je krótko i skrócić czas kwitnienia.To są wysokiej jakości sativy, z podniesieniem wysokości i bardzo drzewny, ziemisty smak.

Outdoor / Indoor

Istnieją również rośliny, które są bardzo odpowiednie do warunków wewnętrznych i zewnętrznych, takich jak El Niño, Alaskan Ice, K-Train i Super Silver Haze. Szczepy te będą niewiarygodnie dobre w obu kierunkach, z pewnymi różnicami w rozwoju roślin i plonowaniu. W szczególności Super Silver Haze może produkować więcej, gdy rosną na wolnym powietrzu, ponieważ rośliny mogą rozwijać wyższe i mocniejsze gałęzie mogą wytrzymać ciężkie pąki. Wybór genetyki pozostaje jednym z kluczowych czynników sukcesu każdego hodowcy i hodowcy, i bardzo ważne jest, aby uzyskać najwięcej informacji przed podjęciem się zadania.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
  • Kontakt
  • Katowice:
   ul. Roździeńskiego 188B, 40-208
   tel: 574-506-728

   Gdańsk:
   ul. Mariana Pelczara 14/1, 80-175
   tel: 571-385-425

   Warszawa:
   ul. Żyzna 11, 02-738
   tel: 571-384-921

   Wrocław:
   ul. Traktatowa 1B, 54-425
   tel: 571-438-329

  • Tel.:574-506-728
  • info@meganasiona.pl
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl