SENSI SEEDS - Big Bud Automatic

Dostępność: duża ilość
Cena: 160,00 zł 160.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.81818
Producent: Sensi Seeds
Kod produktu: C6A7-83239_20180529140037

Opis

Feminizowane nasiona marihuany - Big Bud Automatic

Odmiana Big Bud od dawna jest wzorem dla wysokoplennych wersji indiki, a Big Bud Automatic to najnowsza wersja naszego masywnego szczepu. Z tych nasion wyrastają bujne i łatwe w uprawie samodzielnie kwitnące rośliny, na których szybko pojawiają się duże, zwarte i mocne pąki. Big Bud Automatic to nasza samodzielnie kwitnąca odmiana dająca najwyższe plony.
Oryginalny klon Big Bud, który podróżował z USA do Holandii w latach 80. był energiczną hybrydą afgańsko-skunkową, która produkowała ogromne, ciężkie klastry kwiatowe. Projekt przekształcenia tej pojedynczej rośliny w stabilny szczep nasion konopi rozpoczął się od zapylania klonu Big Bud odmianami konopi bardzo podobnymi do roślin macierzystych. Stworzyło to dwie wczesne hybrydy: Big Bud x Skunk # 1 i Big Bud x Northern Lights # 1, które okazały się bardzo popularne. Ostatecznie uzyskano przykład oryginalnego afgańskiego rodzica klona - masywnej odmiany rośliny mieszającej, co umożliwiło krzyżowanie się i stabilizację odmiany. Rezultatem był energiczny szczep nasion konopi indica, który byłby w stanie równać się, a nawet przewyższać plony oryginalnego klonu i znacznie zwiększyć jej moc i smak. Nasza odmiana nasion Big Bud została wydana na początku lat dziewięćdziesiątych, szybko zdobyła kilka nagród i od tego czasu jest jednym z naszych najpopularniejszych szczepów.
Niedawno firma Sensi Seeds stworzyła wysokowydajną feminizowaną wersję tego czcigodnego szczepu, a ulepszenia i udoskonalenia kontynuowane są w naszej najnowszej wersji: Big Bud Automatic! Ta feminizowana, automatycznie kwitnąca odmiana nasion konopi zachowuje smak, moc i gęstość Big Bud, a jednocześnie ma bardziej zwartą strukturę i krótszy czas kwitnienia. Big Bud Automatic, uprawiany zwykle w pomieszczeniach pod światłem, może również rosnąć na zewnątrz w słonecznym klimacie, a jego zdolność do kwitnienia pozwala kwitnąć skutecznie w nietypowych lub nieregularnych cyklach świetlnych. Rośliny zaczynają kwitnąć w czasie, gdy wytwarzają siódmą do dziewiątej parę prawdziwych liści, co zwykle trwa około 6 do 8 tygodni po kiełkowaniu.
Ponieważ początek okresu kwitnienia jest przewidywalny, hodowcy mogą czas kiełkowania nasion Big Bud Automatic tak, aby kwitnienie zbiegło się z najcieplejszymi, najjaśniejszymi miesiącami w ich lokalnym sezonie wegetacyjnym. Światłoczułe odmiany konopi nie kwitną w długie, słoneczne dni czerwca, ale puszka Big Bud Automatic!
Ta ciężka indica wytwarza większość swojej wydajności na głównej łodydze i górnych gałęziach. Big Bud Automatic nie powinien być „zwieńczony” w celu zwiększenia miejsc pączkowania, ponieważ okres wegetacji roślin nie może zostać przedłużony, aby umożliwić regenerację przyciętych gałęzi. Podobnie manipulacja cyklem lekkim nie zwiększy ani nie zmniejszy końcowej wysokości tego szczepu, ze względu na jego zdolność do automatycznego kwitnienia. Maksymalna wysokość roślin jest w dużej mierze z góry określona, a najłatwiejszym sposobem na zminimalizowanie ich ostatecznej wysokości jest przycinanie ich późno w fazie wzrostu. Po 7–9 tygodniach kwitnienia rośliny zazwyczaj mają wysokość od 90 do 130 cm i są ważone znakomite zbiory dojrzałych, żywicznych pąków indica. Podobnie jak jego poprzednicy, gałęzie Big Bud Automatic mogą wymagać wsparcia w późniejszej fazie kwitnienia, aby zapobiec ich zerwaniu pod własnym ciężarem!
Po wyschnięciu i utwardzeniu skupiska kwiatów i dodatkowe stałe coli zachowują dużą część ich wielkości i wagi. Pokrycie żywicą jest gęste na całej powierzchni pąków i jest niezwykle obfite nawet w ich ściśle zgrupowanej strukturze. Poszczególne kielichy mogą pęcznieć do niezwykłych rozmiarów, choć ogromna większość kielichów jest pakowana razem w węzły, gdzie prawie walczą o przestrzeń i nadają pąkom tego szczepu niesamowitą gęstość.
Po wysuszeniu olbrzymie, musujące klastry kwiatowe Big Bud Automatic mają bogaty bukiet i smak pochodzący z przodków Afghan i Skunk; słodkie, ostre, owocowe i piżmowe aromaty ustępują miejsca silnemu nurtowi chrupkiego, żywicznego haszyszu. Lepkie trichomy osadzające się w pąkach nadają bardzo silny efekt fizyczny, który jest rozjaśniany i uwydatniany przez mózg wysoki z elementów sativy Skunk # 1. Big Bud Automatic posiada dobrą równowagę THC i CBD, dzięki czemu nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań medycznych. Naturalnie, długotrwała, zmysłowa wysokość tego szczepu sprawia, że jest to znakomita odmiana dla przyjemności rekreacyjnej.
Odmiana nasion Big Bud firmy Sensi Seeds została udoskonalona i ulepszona kilka razy w ciągu swojej 25-letniej historii. Naszą nieustanną misją jest udoskonalanie naszej wysokowydajnej elektrowni indica i uczynienie jej łatwiejszą i bardziej satysfakcjonującą dla hodowców wszystkich poziomów doświadczenia, aby skutecznie kultywować. Ta najnowsza aktualizacja dla rodziny jest najcięższym producentem w naszej ofercie feminizowanych odmian kwitnących. Big Bud Automatic jest idealny dla plantatorów poszukujących łatwej w uprawie, wydajnej indica!

Producent - Sensi Seeds
Płeć - Feminizowane 
Genetyka - Big Bud Automatic
Genotyp - 20% Sativa/ 70% Indica/ 10% Ruderalis
Kwitnienie - 70-83 dni
Wydajność - Indoor/Outdoor 550g-650 g/m2 / 280 g/roślina
Wysokość - Indoor/Outdoor - 80-100cm / 80-130 cm
Zbiór - wrzesień/październik
THC - 22%

3szt - 160zł
5szt - 254zł
10szt - 467zł

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, natychmiast opuść tę stronę.

* Wszystkie treści zamieszczone w opisie produktów, są przetłumaczoną wersją oryginalnych informacji wydanych przez holenderskich producentów tych nasion. Sklep nie utożsamia się z zamieszczonymi informacjami i zamieszcza je wyłącznie w celach informacyjnych oraz edukacyjnych.

* Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży nasion osobom, wobec których mamy podejrzenia co do pełnoletności. Pytanie o takie rzeczy jak plon, sposób uprawy, czy działanie odmian konopi traktujemy jako podejrzenie zamiaru uprawy, co może skutkować odmową realizacji zamówienia.

* Nasiona sprzedajemy wyłącznie jako produkty kolekcjonerskie, w celach zachowania gatunku. Nikogo nie namawiamy do uprawy marihuany. Uprawa, a nawet samo kiełkowanie nasion konopi jest nielegalne na terenie Polski i zakazane karą pozbawienia wolności.

* Handel, jak i samo posiadanie nasion konopi jest w Polsce całkowicie legalne i dozwolone przez prawo. Nasiona konopi nie zawierają żadnych substancji psychoaktywnych i nie mają żadnych właściwości narkotycznych.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

KONTAKT 

info@meganasiona.pl

 

 

 

 

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl