DINAFEM - Royale Haze

Dostępność: duża ilość
Cena: 38,00 zł 38.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: Dinafem Seeds
Kod produktu: 52CB-9055A

Opis

FEMINIZOWANE NASIONA MARIHUANY - Royale Haze

Royale Haze to feminizowane nasienie konopi, którego geny mówią głośno: Haze#2 i (Skunk x Northern Light). Biorąc pod uwagę wyraźną dominację sativy (85%) tego szczepu marihuany, ona jest skierowana przede wszystkim do miłośników sativy, a mianowicie do tych, którzy kochają smakowitą i stymulującą mgłę. W Dinafem Seeds chcieliśmy opracować hybrydę Sativy, która prezentowała bardzo różne funkcje, czego rezultatem była ta królowa, która hodowała śmietanką arystokracji Sativy. Całkowicie godny polecenia dla kolekcjonerów elitarnej genetyki Sativy!

Morfologia
Pomimo dominacji Sativy, Royale Haze jest bardzo wytrzymałą rośliną marihuany, której struktura przypomina raczej roślinę Skunk. Jest ogólnie bardzo rozgałęziona, ze średnią odległością między węzłami, długą główną kolą i kilkoma gęstymi pąkami na całym ciele. W miarę upływu czasu zaczyna nabierać bardziej eleganckiego kształtu i większych wymiarów, niekiedy osiągając wysokość 4,5 m na zewnątrz.

Wydajność
Kiedy nadejdzie długo oczekiwany czas żniw, nie uwierzysz, do czego naprawdę zdolny jest Royale Haze. Wytwarza ogromne pąki przepełnione bogatą żywicą. W rzeczywistości ten ciężki producent może dostarczyć do 450-500 g / m2 w pomieszczeniach i około 600-900 g / roślin na zewnątrz. Z tego szczepu marihuany może wywodzić się wiele różnych fenotypów, ale wszystkie z nich będą wytwarzać dobrej jakości rośliny w rękach ekspertów i początkujących hodowców.

Aromaty i smaki
Royale Haze prezentuje szeroką gamę smaków i zapachów. Jej aromat ma bardzo mocny i egzotyczny ton, a jej aromat jest pełen nut cytrusowych, cedrowych, Haze, sosnowych i Skunk. Smaczny kęs dla najbardziej wykwintnych podniebień!

Efekty
Poziomy THC w Royale Haze wynoszą mniej więcej od 16% do 20%, dlatego jej silny efekt Sativa urzeka tych, którzy kochają ten genotyp. "Wysoki" jest po prostu ożywczym i stymulującym, mocnym uczuciem, którego znikanie trwa długo. Miłośnicy Sativy znajdą w tym wysiłku idealne dopasowanie!

Uprawa
Royale Haze jest dostępna dla wszystkich, ponieważ prezentuje trzy główne zalety: rośnie intensywnie, robi to bardzo szybko i dobrze radzi sobie z problemami związanymi z wilgocią. W domu, metody uprawy SOG i SCROG to te, które najlepiej ją wykorzystują. Na zewnątrz uprawia rośliny w klimacie suchym, słonecznym, umiarkowanym i śródziemnomorskim, a także pod ochroną szklarni. Ona wymaga bardziej umiarkowanego nawożenia niż inne hybrydy Sativa, więc unikaj wszelkiego rodzaju nadmiaru. Kwitnienie trwa tylko 70-80 dni w pomieszczeniu i jest gotowe do zbiorów pod koniec października, kiedy uprawia się je na zewnątrz.

Rodzaj - Indoor / Outdoor
Płeć - Feminizowana
Genotyp - 15% Indica / 85% Sativa
Krzyżówka - Haze#2 x (Skunk x Northern Lights)
Kwitnienie wewnątrz - 70-80 dni
Zbiory outdoor - koniec października
Plon wewnątrz
 - 450-500 g/m2
Plon na zewnątrz
 - 600-900 g/roślina
Wzrost na zewnątrz
 - 4,5 m
THC - 16-20%
CBD - Niski

1szt. - 38zł
3szt. - 101zł
5szt. - 164zł
10szt. - 328zł

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, natychmiast opuść tę stronę.

* Wszystkie treści zamieszczone w opisie produktów, są przetłumaczoną wersją oryginalnych informacji wydanych przez holenderskich producentów tych nasion. Sklep nie utożsamia się z zamieszczonymi informacjami i zamieszcza je wyłącznie w celach informacyjnych oraz edukacyjnych.

* Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży nasion osobom, wobec których mamy podejrzenia co do pełnoletności. Pytanie o takie rzeczy jak plon, sposób uprawy, czy działanie odmian konopi traktujemy jako podejrzenie zamiaru uprawy, co może skutkować odmową realizacji zamówienia.

* Nasiona sprzedajemy wyłącznie jako produkty kolekcjonerskie, w celach zachowania gatunku. Nikogo nie namawiamy do uprawy marihuany. Uprawa, a nawet samo kiełkowanie nasion konopi jest nielegalne na terenie Polski i zakazane karą pozbawienia wolności.

* Handel, jak i samo posiadanie nasion konopi jest w Polsce całkowicie legalne i dozwolone przez prawo. Nasiona konopi nie zawierają żadnych substancji psychoaktywnych i nie mają żadnych właściwości narkotycznych.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

KONTAKT 

info@meganasiona.pl

 

 

 

 

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl