FEMALE SEEDS - Red Purps
FEMALE SEEDS - Red Purps

Linia genetyczna: Purps x Ice
Indoor: 7-8 tygodni
Outdoor: TAK.
Wysokość: Indoor 40-80 cm | Outdoor: 100-150 cm 
Plon: Indoor: 350-400 g/m² | Outdoor: 100-150 g/roślinę
Smak/zapach: Cukierkowy, lukrecjowy i winogronowy smak, zapach kwiatowy, owocowy, oleju napędowego.
Efekt: Mocny i motywujący. Raczej Sativa high

Pozyskawszy od hodowcy w Kanadzie, w 2011 r. Ferry wziął się do pracy. Z trzech fenotypów wybrał najpiękniejsze purpurowe/niebieskie feno i skrzyżował je z ICE, by ją ustabilizować i poprawić jej produkcję. Krzyżowano wstecznie przez kilka pokoleń, żeby w całości przywrócić wspaniały smak winogron i czarnej lukrecji. Nie najlepiej plonująca odmiana, ale jedna z naszych ulubionych odmian jeśli chodzi o smak i zapach. 

Jest bardzo łatwa w uprawie indoor jak i outdoor oraz jest odmianą bardzo szybko dojrzewającą. Kwitnienie indoor zajmuje około 7 tygodni. Kwitnienie pod gołym niebem kończy się w połowie września, w Holandii. Na zewnątrz Red Purps wzrasta w przybliżeniu do 1.5 metra, więc jest perfekcyjna do partyzanckiej uprawy. Pierwsze oznaki kwitnienia pojawiają się w połowie lipca. Ogólnie ma bardzo kompaktową budowę. Kwiaty pokazują kolorystykę od ciemnopurpurowej do czerwonej. Piękne, grube kwiaty z imponującym żywicznym rezultatem. Nie największy plon, ale zarazem koneserskie kwiaty, bardzo wysokiej jakości. 

Ma w smaku nutkę purpury, która ma niesamowitą głębię z tonami cukierków, lukrecji i winogron. Odmiana koneserska! Zapach jest kwiatowy, dieslowy i owocowy. 

Efekt jest mocny i motywujący, bardziej oparty na jego korzeniach Sativa. Świetne całodzienne palenie, które niezbyt przysparza nietoperzych oczu.

KONTAKT 

info@meganasiona.pl

 

 

 

 

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl