FEMALE SEEDS - Red Purps 0
FEMALE SEEDS - Red Purps

Linia genetyczna: Purps x Ice
Indoor: 7-8 tygodni
Outdoor: TAK.
Wysokość: Indoor 40-80 cm | Outdoor: 100-150 cm 
Plon: Indoor: 350-400 g/m² | Outdoor: 100-150 g/roślinę
Smak/zapach: Cukierkowy, lukrecjowy i winogronowy smak, zapach kwiatowy, owocowy, oleju napędowego.
Efekt: Mocny i motywujący. Raczej Sativa high

Pozyskawszy od hodowcy w Kanadzie, w 2011 r. Ferry wziął się do pracy. Z trzech fenotypów wybrał najpiękniejsze purpurowe/niebieskie feno i skrzyżował je z ICE, by ją ustabilizować i poprawić jej produkcję. Krzyżowano wstecznie przez kilka pokoleń, żeby w całości przywrócić wspaniały smak winogron i czarnej lukrecji. Nie najlepiej plonująca odmiana, ale jedna z naszych ulubionych odmian jeśli chodzi o smak i zapach. 

Jest bardzo łatwa w uprawie indoor jak i outdoor oraz jest odmianą bardzo szybko dojrzewającą. Kwitnienie indoor zajmuje około 7 tygodni. Kwitnienie pod gołym niebem kończy się w połowie września, w Holandii. Na zewnątrz Red Purps wzrasta w przybliżeniu do 1.5 metra, więc jest perfekcyjna do partyzanckiej uprawy. Pierwsze oznaki kwitnienia pojawiają się w połowie lipca. Ogólnie ma bardzo kompaktową budowę. Kwiaty pokazują kolorystykę od ciemnopurpurowej do czerwonej. Piękne, grube kwiaty z imponującym żywicznym rezultatem. Nie największy plon, ale zarazem koneserskie kwiaty, bardzo wysokiej jakości. 

Ma w smaku nutkę purpury, która ma niesamowitą głębię z tonami cukierków, lukrecji i winogron. Odmiana koneserska! Zapach jest kwiatowy, dieslowy i owocowy. 

Efekt jest mocny i motywujący, bardziej oparty na jego korzeniach Sativa. Świetne całodzienne palenie, które niezbyt przysparza nietoperzych oczu.

Komentarze do wpisu (0)

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl