3 automaty, których nie możesz przeoczyć

Jak ogólnie wiadomo odmiany automatyczne nie mogą się pochwalić taką samą zawartością THC jak ich nieautomatyczne siostry.

Są jednak szczepy, które nawet w wersji auto, do zaoferowania mają ładny procent THC. Przedstawiamy Wam

niepowtarzalne automatycznie-kwitnące trio z największą zawartością THC!

 

Lemon Zkittle Auto- Dutch Passion


Na pierwszej pozycji nie mógł się znaleźć żaden inny szczep. Lemon Auto Zkittle jest feminizowaną hybrydą powstałą w wyniku skrzyżowania najlepszych genetyk z zachodnich wybrzeży z USA. Zkittle jest słynna w amerykańskich sklepach z marihuaną z powodu wysokiej przekraczającej 20% zawartości THC. Została ona stworzona w formie automatycznie kwitnącej w połączeniu z dającą ogromne zbiory Las Vegas Lemon Skunk. Dzięki takim wyjątkowym rodzicom, Auto Lemon Zkittle również utrzymuje bardzo wysoką zawartość THC. Zbiory są duże a genetyka skuna zapewnia łatwą i przyjemną uprawę. Możesz spodziewać się po niej bogatego i przyjemnego aromatu owocowego/skunky, kwaśnego smaku cytrusowego i długiego, euforycznego haju. Jest to odmiana, która spodoba się hodowcom szukającym najnowszych genetyk z USA, z gwarantowaną mocą i nieskomplikowaną uprawą. W uprawie  indoor potrzebuje ona około 75 dni od nasiona do zbiorów pod 20-godzinnym światłem dziennym. Czasami fenotyp dający duże zbiory może potrzebować tygodni lub dwóch więcej. W uprawie outdoor jest to około 100 dni od nasiona do zbiorów.

Genotyp: głownie Sativa

Geny: Lemon Skunk x Zkittlez x Auto Hybrid

Plon indoor: do 600g/m2

Plon outdoor: 50-250g/roślina

Wysokość: 90/150cm

THC: >2O%

CBD: ~0,5%

 

Sucker Punch- Auto Seeds


Następny na naszej liście znalazł się Sucker Punch od Auto Seeds. To żeńska autokwitniejąca odmiana konopi, która ma swoje korzenie w krzyżu Bubba Kush Pre '98 i Candy Kush. Jest to mała i wytrzymała roślina o podłużnych liściach, która daje urodzaj wielkich i kompaktowych  pąków, pokrytych żywicą o owocowym zpachu. Ta auto indica jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukąją bardzo silnych szcepów. Dodatkowo, zawartość THC to, aż 20%. Sucker Punch idealnie rośnie wewnątrz jak i na zewnątrz. Wskazane jest aby dodać 1/3 włókna kokosowego do podłoża i podlewać je często, ale umiarkowanie. Smak i aromat Sucker Punch jest lekko kwaśny, z delikatnym posmakiem gleby i Kush gatunków. Zapewnia wydajne, długotrwałe, odprężające doznanie.

Genotyp: głównie Indica

Plon indoor:350-450g/m2

Plon outdoor: 60-120g/m3

Okres kwitnienia: 60-75 dni

THC: 20%

CBD: 0,8%

 

Blue Kush Auto- Dinafem Seeds


Zostawiając najlepsze na koniec, przestawiamy Państwu Blue Kush od niezastąpionych Dinafem Seeds! To dość mała roślina marihuany osiągająca od 1,20m do 1,50m wysokości. Nie możemy nie wspomnieć, że ma tendencję do rozciągania się najbardziej w trzecim tygodniu, więc nie zdziw się jeśli po dwudziestu dniach wzrostu, ona znacznie zwiększy jej rozmiar. Ta niesamowita hybryda zrodzona z krzyżówki autokwiatu OG Kush i autofloweringu Borówki, nie jest ani darykalnie Indica, ani Sativa. Jednak wyraźnym znakiem jej dominacji jest, jak sama jej nazwa wskazuje, jej kolor. Podczas kwitnienia i w nocy kiedy temperatura spada o 10 stopni, Blue Kush nabiera pięknych, niebieskawych, ciemnofioletowych odcieni. Jej smak i zapach mogą być tym co sprawia, że ludzie wybierają ten szczep. Ponieważ cudowna mieszanka typowego dla Kush smaru naftowego z owocowymi akcentami jej poprzedniczki BlueBerry, jest niesamowicie egzotyczna. Miłośnicy Kush, którzy chcą by ich kolekcja pączków była nieco bardziej oryginalna i egzotyczna, nie tracąc żadnych nut diesla, znajdą w tych pąkach odrobinę świeżości, zawsze jednak pozostając blisko pochodzenia.

Genotyp: 50% Indica, 50% Sativa

Plon indoor: 350-400g/m2

Plon outdoor: 50-170g/roślina

Kwitnienie: 75 dni

THC: 18-20%

 

CBD: %0,01

 

 

KONTAKT 

info@meganasiona.pl

 

 

 

 

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Promocje
WORLD OF SEEDS - Afghan Kush
WORLD OF SEEDS - Afghan Kush
194,00 zł 116,40 zł
szt.
ACE SEEDS - Auto Malawi x Northern Lights
ACE SEEDS - Auto Malawi x Northern Lights
37,00 zł 22,20 zł
szt.
ACE SEEDS - Ace Mix
ACE SEEDS - Ace Mix
55,00 zł 33,00 zł
szt.
FEMALE SEEDS - ICE
FEMALE SEEDS - ICE
81,00 zł 48,60 zł
szt.
FEMALE SEEDS - Chem OG
FEMALE SEEDS - Chem OG
140,00 zł 84,00 zł
szt.
FEMALESEEDS - BubbleGummer
FEMALESEEDS - BubbleGummer
81,00 zł 48,60 zł
szt.
FEMALESEEDS - Purple Maroc
FEMALESEEDS - Purple Maroc
90,00 zł 54,00 zł
szt.
SENSI SEEDS - Early Skunk
SENSI SEEDS - Early Skunk
280,00 zł 168,00 zł
szt.
BARNEY’S FARM - Critical Kush  10szt - 175zł Promocja
BARNEY’S FARM - Critical Kush 10szt - 175zł Promocja
292,00 zł 175,00 zł
szt.
FEMALE SEEDS - Critical Sour
FEMALE SEEDS - Critical Sour
84,00 zł 50,40 zł
szt.
FEMALE SEEDS - Easy Sativa
FEMALE SEEDS - Easy Sativa
90,00 zł 54,00 zł
szt.
 FEMALE SEEDS - Auto Speed Bud
FEMALE SEEDS - Auto Speed Bud
138,00 zł 82,80 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl