Wersje językowe

Nasiona marihuany Joint Doctor's

Gdyby kiedykolwiek stworzono listę najważniejszych, przełomowych wydarzeń, które zmieniły branżę konopną w skali globalnej, z pewnością wysokie miejsce zajęłoby wypuszczenie na rynek odmiany Lowryder. Dokonała tego marka Joint Doctors, której najlepsze, starannie wyselekcjonowane odmiany można zamówić w tej kategorii. Wspomniany gatunek również się wśród nich znajduje, a jego przełomowość polega na bardzo krótkim czasie oczekiwania na rezultaty kolekcjonerskie. Aby się nimi cieszyć, wystarczą bowiem zaledwie ok. 2 miesiące pielęgnacji.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Na Lowryderze oferta JointDoctors bynajmniej się nie kończy – poza tym proponujemy również innego rodzaju nasiona, które gwarantują bardziej obfite rezultaty, są większe i wymagają dłuższego oczekiwania na efekty. Należą do nich odmiany typu autoflowering, czyli automatycznie kwitnące, w związku z czym znika konieczność mozolnego i często drogiego przygotowywania specjalistycznego oświetlenia. To dobra wiadomość dla początkujących kolekcjonerów, którzy mają ułatwione zadanie i ograniczony margines ewentualnych błędów w pielęgnacji ziaren.

Automatyczne nasiona w najlepszym wydaniu

Brytyjska marka jest bardzo doświadczona w tworzeniu nowych szczepów. W każdej z odmian widać dbałość o najmniejsze szczegóły smakowe, aromatyczne i związane z wyglądem. To niezwykle praktyczne nasiona, wśród których dominuje genetyka indica, z reguły zmieszana z ziarnami typu sativa. W ten sposób pasjonatom z JointDoctors udaje się połączyć wygodę pielęgnacji charakterystyczną dla niewielkich odmian indica z euforycznym działaniem specyficznym dla gatunków sativa.

Wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom i potrzebom kolekcjonerów, proponujemy nasiona o różnym poziomie THC. To ważny parametr, który wpływa na moc ziaren – decydując się na odmiany z jego wysoką zawartością, należy się spodziewać intensywnego działania. Bez względu na zamówioną odmianę możesz oczekiwać doskonałych, oryginalnych właściwości smakowych gwarantowanych przez Joint Doctors, dlatego zachęcamy do ich kupowania.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
  • Kontakt
  • Katowice:
   ul. Roździeńskiego 188B, 40-208
   tel: 574-506-728

   Gdańsk:
   ul. Mariana Pelczara 14/1, 80-175
   tel: 571-385-425

   Warszawa:
   ul. Żyzna 11, 02-738
   tel: 571-384-921

   Wrocław:
   ul. Traktatowa 1B, 54-425
   tel: 571-438-329

  • Tel.:574-506-728
  • info@meganasiona.pl
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl